BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kolejny wypadek

Do kolejnego już w ostatnim czasie wypadku, z udziałem pieszego, doszło na ulicy Niepodległości. Po raz kolejny samochód osobowy uderzył pieszego, który najprawdopodobniej przechodził przez przejście dla pieszych, w sąsiedztwie apteki.

 

Na przejściu tym do podobnych zdarzeń już dochodziło. Dlatego, po raz kolejny apelujemy o uwagę zarówno do pieszych, jak i kierowców.

REKLAMA

Pieszy w zderzeniu z autem, zawsze wyjdzie z tego poszkodowany. Często takie zdarzenia, kończą się tragicznie. Śpieszmy się powoli. Szkoda zdrowia i życia.
Js 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.