Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Szpital się rozbudowuje

Kilka dni temu rozpoczęto pierwszy etap prac, polegający na budowie nowego budynku szpitalnego wraz z łącznikiem. Wszystko o łącznej powierzchni 2 tys. metrów kwadratowych. W budynku tym znajdzie się oddział ginekologiczno – położniczy z noworodkami.

 

Przeniesiona do niego zostanie izba przyjęć, oraz część gabinetów specjalistycznych. Wybudowany zostanie podjazd dla karetek, znajdzie się tam główne wejście do szpitala. Ten etap prac musi się zakończyć w 2016 roku. Koszt, to około 12 mln. złotych. Po zakończeniu opisanych prac, nastąpi kolejny etap przebudowy i modernizacji szpitala. W miejsce dzisiejszego oddziału ginekologiczno – położniczego, przeniesiona zostanie część oddziału chirurgicznego. Powstanie tam tzw. jego część łóżkowa.

REKLAMA

Tam gdzie obecnie funkcjonuje chirurgia, powstanie oddział intensywnej opieki medycznej, część zabiegowa oraz zaplecze chirurgii z gabinetami lekarskimi. Będzie to teren niedostępny dla osób postronnych. W latach kolejnych planowana jest modernizacja m.in. oddziału wewnętrznego, czy też rozbudowa Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego. Dyrektor placówki myśli także o specjalistycznym oddziale rehabilitacji.

Dzięki tym pracom poprawią się warunki leczenia pacjentów, oraz pracy personelu medycznego. Na wizualizacji pokazujemy, jak za pewien czas będzie wyglądał szpital w Barlinku .
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.