Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wieści z biegowej Warszawy
28 kwietnia 2013r., tydzień po Orlen Maratonie postanowiłem wystartować w teście Coopera czyli pokonaniu jak największego dystansu podczas 12 minut. Zmęczone i obolałe mięśnie po bardzo wyczerpującym  biegu na dystansie 42km 195m odczuwałem już na rozgrzewce.

 

Czekając na start w swojej grupie biegowej poznałem faworyta lokalnego tego biegu. Biegacz z Sochaczewa był bardzo obyty w temacie biegania, ale zrobił podstawowy błąd - podczas rozgrzewki nie miał na sobie dresów, a wiał zimny wiatr. Start do biegu i od razu taktycznie podyktowałem mocne tempo aby go zmęczyć.

REKLAMA

Wytrzymał 1 km, po czym zaczął słabnąć, mimo tego że ma ok. 27 lat. W dalszej części kontrolowałem bieg i trzymałem tempo. Odległość jaką uzyskałem nie jest imponująca bo 3600m, ale w tym dniu pozwoliło to aby zdobyć pierwszą pozycję w kategorii OPEN w Olimpijskim Teście Coopera.

A oto wyniki pozostałych biegów:
Nordic walking
1. Zakrzewski Krzysztof 1800
2. Orzechowski Krzysztof 1770
3. Kołodziejczak Sebastian 1700

Biegi klas 1-3 szkół podstawowych:
1. Szufliński Filip SP 2 Sochaczew 1290
2. Gradkowski Bartłomiej SP 2 Sochaczew 1280
3. Zofczak Nikodem SP Budki Piaseckie 1260

Biegi klas 4-6 szkół podstawowych:
1. Dragańska Julia SP 7 Sochaczew 1430
2. Wosiński Mikołaj SP 7 Sochaczew 1430
3. Wojciechowski Kamil SP 2 Sochaczew 1410

Gimnazjum 1-3 wyniki:
1. Raczkowski Filip GIM 1/ KM Aktywni Sochaczew 2870
2. Klingbeil Bartłomiej ULKS Vis Wiskitki 2800
3. Zygmunt Marianna GIM Pijarskie Łowicz 2720

Do tego 69 przedszkolaków. Czyli 270 zadowolonych biegaczy.
 
Artur Sielski

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież