niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
MARKO KANTANEVA

26 czerwca Barlinek odwiedził MARKO KANTANEVA - twórca nordic walking.  Spotkanie odbyło się w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej. Podczas trwającego kilka godzin seminarium, Marko opowiadał o początkach nordic walking oraz o stworzonej przez niego organizacji World Original Nordic Walking Federation.

 

Było dużo rozmów na temat pozytywnego wpływu jakie wywiera na nasz organizm chodzenie z kijkami o aktywności mięśni naszego ciała oraz o tym, że nordic walking jest lepszy od siłowni. Według Marko tą formę spędzania wolnego czasu może uprawiać każdy, szczególnie te osoby, które nie mają ochoty uprawiać jakiegokolwiek sportu.

REKLAMA

Nordic Walking nie jest ekskluzywną i drogą dyscypliną, jest za to bardzo prosty i szybki do opanowania. Na zakończenie spotkania Marko Kantaneva złożył podpis na liściu ceramicznym, który zawiśnie na barlineckim Drzewie Sław. monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.