Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Barlinek wczoraj i dziś
Już wkrótce w Centrum Handlowym BIMEX będzie można zakupić album autorstwa Andrzeja Mrowińskiego prezentujący dawne pocztówki Barlinka. Zdjęcia prezentowane w albumie można zobaczyć także w naszej galerii "Barlinek wczoraj i dziś", do której w ostatnich dniach dodano kolejnych 10 par.

 

Zapraszamy do obejrzenia rozszerzonej o kolejne zdjęcia galerii oraz do nabycia już wkrótce ciekawego albumu.

„Wydanie albumowe „Barlinek wczoraj i dziś” jest konsekwencją wielu moich pasji i kolekcjonerskich zainteresowań związanych z Barlinkiem i regionem[…]. Zderzenie starych zdjęć ze współczesnymi pozwala popatrzeć na miasto, jako na coś, co ulega dynamicznym przekształceniom, co żyje. Przygotowując tę publikację, chciałem dać prezent miłośnikom Barlinka i zaprosić ich do niezwykłej wędrówki w czasie.

REKLAMA

Wierne odtworzenie starego kadru nie było łatwe, a czasem nawet niemożliwe. Fotografując miejsca, które uwidocznione były wcześniej na starych pocztówkach, dostrzegłem czar minionego czasu. Zauważyłem, jak w miarę upływu lat zmienia się nasze otoczenie. Raz na korzyść, innym razem na gorsze[…].”

Andrzej Mrowiński

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież