Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa w odwiedzinach

Królowa Puszczy Barlineckiej wśród swoich oficjalnych obowiązków nie zapomina o osobach, które najbardziej oczekują  kontaktu z drugą osobą, chwili rozmowy, serdeczności  - pacjentach  Oddziału Opiekuńczo - Pielęgnacyjnego w Barlinku.

 

W sierpniowe popołudnie królowa Roksana, wraz ze swoją towarzyszką  Morianą (boginka wodna), czytały pensjonariuszom fragmenty „Baśni o Królowej Puszczy Barlineckiej” Romany Kaszczyc. Opowiadały również o swoich obowiązkach, podróżach i przeżyciach związanych z pełnieniem tak zaszczytnych funkcji.

REKLAMA

Dziękujemy wszystkim Pacjentom, Pani Halinie Wojciechowskiej, oraz całemu personelowi  oddziału za miłe przyjęcie. Wierzymy, że czas wspólnie spędzony pozwolił na chwilę zapomnieć o zmaganiach
z niedogodnościami dnia codziennego i mamy nadzieję na jeszcze nie jedno tak miłe spotkanie.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.