pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Strażacy mają pełne ręce roboty
Wichura sprawiła, że strażacy ochotnicy z gminy Barlinek mają pełne ręce roboty. Usuwali m.in. powalone przez wiatr drzewa w Łubiance i innych rejonach gminy. Musieli ściąć drzewo na ulicy Pełczyckiej, które zagrażało przejeżdżającym tam samochodom i przechodzącym w jego pobliżu pieszym.

 

Do tego doszedł wypadek na ulicy Niepodległości. Jeżdżące na świetlnych sygnałach wozy strażackie pewnie jeszcze zobaczymy w niejednym rejonie gminy.

REKLAMA

Wiatr ma słabnąć, ale zanim to nastąpi może być tak, że niejedno drzewo zostanie przez niego złamane.
Js


 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.