Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 czwartek 18 lipca 2024r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Psychologia sukcesu
W najbliższą sobotę, Klaudia Pingot – pochodząca z Barlinka autorka książek „SpecBabka” oraz „FitMIND Schudnij bez diet”, rozpoznawalna w Polsce trenerka rozwoju osobistego i wykładowca w Collegium Civitas organizuje kolejny warsztat o nazwie „Life 4 ME”, dotyczący budowania poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Warsztat trwa 3 godziny w Barlineckim Ośrodku Kultury, udział w nim nie kosztuje wiele, a efekty mogą być bezcenne. Szczegóły dotyczące programu >>> 

Gdy się nie rozwijamy, stoimy w miejscu, a nawet się cofamy, bo świat każdego dnia idzie do przodu. Szkolenia i warsztaty z rozwoju są dosłownie dla każdego, bo niezależnie od wieku, płci i zajęcia, zawodu zawsze możemy odkryć ukryte potencjały. Na szkoleniu panuje fantastyczna atmosfera, a uczestnicy dodają pozytywnej energii. To czas dla siebie i na odkrywanie siebie przed samym sobą. W najbliższą sobotę, Klaudia pokaże techniki na budowania poczucia własnej wartości a trenerka towarzysząca, Agata Słodkowska poprowadzi moduł dotyczący eko-egoizmu, a więc „jak zadbać o własne potrzeby”. Każdy zawsze znajduje coś dla siebie – jak zwiększyć pewność siebie, czy choćby, jak bronić się przed krytyką i tak zwanym hejtingiem, także na portalach internetowych. Klaudia Pingot dla portalu Barlinek24: „Wychowywałam się w Barlinku i chodziłam tutaj do szkoły. Wyprowadziłam się stąd, gdy miałam 23 lata. Przeprowadziłam się do Krakowa, potem do Warszawy. Nie potrafiłam nie wracać. Bo miejsca. Bo ludzie. Bo rodzice, brat. Bo wspomnienia – pierwsza miłość, pierwsze zawody sportowe, pierwsze nadzieje i rozczarowania.

REKLAMA

Aura otaczająca barlinecką przestrzeń jest wyjątkowa, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Wracam teraz z pewnym celem – z uporem maniaka robię szkolenia i warsztaty, nawet gdybym miała na nich nie zarobić. Mam cel, mam pasję. Chcę się dzielić swoją wiedzą, energią i umiejętnościami. W większych miastach kultura rozwoju osobistego, zwłaszcza dla ludzi otwartych na nowe doświadczenia, nastawionych na sukces jest regułą. W mniejszych miastach wciąż to kuleje.

Wydaje mi się, że Barlinek zasługuje na najwyższe standardy. Także w kontekście szkoleń i poczucia wartości jego mieszkańców. Od dziecka jesteśmy porównywani do innych, sami nawet mamy ten nawyk, że idąc ulicą patrzymy i oceniamy – czy sąsiad ma lepszy samochód, czy koleżanka z pracy ma lepszą markę ubrań. Mamy dialogi wewnętrzne w swojej głowie: „czy wypadłem dobrze?, czy się podobam? jak mnie ocenią inni? czy zasługuję na podwyżkę?” Te próby dorównania innym i krytykowanie siebie w swojej głowie prowadzi do wielkich frustracji.

Brak poczucia własnej wartości jest problemem archetypowym, a więc dotyczy większości ludzi na świecie. Powoduje, że nierzadko poddajemy się temu, co mówią inni, ich opiniom i sugestiom. Nie potrafimy osiągnąć sukcesu, realizować się w związkach i jesteśmy podatni na krytykę. Próbujemy być kimś, im wcale nie mamy ochoty być. A tymczasem przez samą świadomość psychologicznych aspektów naszego funkcjonowania możemy się od tego uwolnić.

Zapraszam serdecznie każdego, kto chce poświęcić 3 godziny na wiedzę z zakresu rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Przed każdym wyborem, który dokonuję w swoim życiu, zawsze zadaje sobie pytanie – co mogę stracić, jak przyjmę propozycję? To ciekawy sposób. Uświadamia, że każde wyzwanie jest bezcennym doświadczeniem.”

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież