Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa na targach turystycznych

8 marca, Królowa Puszczy Barlineckiej - Roksana Krzywdzińska uczestniczyła w targach turystycznych w Berlinie. W ciągu kilku godzin, na kilku halach targowych, przemierzyła prawie cały świat fotografując się z uczestnikami targów i rozdając autografy.

 

Wraz z tysiącami turystów odwiedziła przedstawicieli najbardziej odległych i egzotycznych państw świata. Targi ITB Berlin to jedno z najważniejszych na świecie spotkań branży turystycznej. Na tych targach zaprezentowało się ponad 10 100 wystawców z ponad 180 krajów.  Tutaj można spędzić ekscytujący dzień pełen muzyki, zabawy, obejrzeć największe na świecie targi podróży.

REKLAMA

W tym roku partnerem imprezy był Meksyk, który zaprezentował się niezwykle kolorowo, zapraszając do wypoczynku pełnego ciepła, przygód i magii. Nasza królowa wspaniale wpisała się w ten krajobraz, wzbudzając duże zainteresowanie wokół. Wielokrotnie zapraszano ją do odwiedzenia stoisk prezentowanych krajów, mnóstwo osób prosiło o wspólne zdjęcie z Królową Puszczy Barlineckiej. Dopytywano skąd pochodzi oraz co symbolizuje jej strój.

Z pewnością Roksana okazała się wspaniałym ambasadorem naszego małego Barlinka wśród tak różnorodnych i odległych kultur. Przy stoisku Województwa Zachodniopomorskiego  z Królową Puszczy Barlineckiej i przedstawicielami Barlinka został przeprowadzony wywiad do Radia Szczecin promujący udział Barlinka w prezentacji Pomeranii. Prezentację Królowej Puszczy Barlineckiej zrealizował BOK Barlinek.

BOK

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.