Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 czwartek 18 lipca 2024r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Szafing - czyli wymiana ubrań
31 maja o godz. 11 w Centrum Spotkań Europejskich na ul.Leśnej odbył się po raz pierwszy w Barlinku „szafing”, czyli  wymiana ubrań i niepotrzebnych już rzeczy. Realizując tym samym ideę  obiegu rzeczy i powtórnego ich użycia.

Pojawiło się 12 uczestniczek, które wystawiły się z zawartościami swoich szaf. Było w czym przebierać… od stylowych, wieczorowych, koktajlowych sukienek poprzez śliczne ciuszki dla maluszków, kończąc na hamakowych huśtawkach dla dzieci. Atmosfera bardzo przyjemna –przy dźwiękach Jacka Johnsa z kawusią w ręku można było znaleźć naprawdę ciekawe cudeńka. Podczas rozmów okazało się, że pomysł na wymianę niepotrzebnych rzeczy krążył już od dawna, tylko brakowało odważnych. Organizatorki zawzięły się i żonglując pomiędzy pracą, przewijaniem pieluch a przedszkolem, z zapałem zrealizowały swój pomysł.

REKLAMA

Jest już plan na kolejny „szafing”- termin i miejsce przedstawimy wkrótce. Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć z wydarzenia. Osobiście jestem bardzo zadowolona, bo za symboliczną cenę przywiozłam do domu książkę z eksperymentami dla dzieci i koszulkę piłkarską –mina zachwytu mojego syna nie do opisania. M.B Serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież