Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa z wizytą w Mostkowie

Królowa Puszczy Barlineckiej Roksana Krzywdzińska gościła w Szkole Podstawowej w Mostkowie. Tam spotkała się z dziećmi z nie byle jakiej okazji. Jej wizyta miała związek z akcją XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

 

Królowa przeczytała więc „Baśń o Królowej Puszczy Barlineckiej”  autorstwa Romany Kaszczyc oraz opowiedziała o swoich obowiązkach, spotkaniach i podróżach.

REKLAMA

Dzieci oprowadziły swojego gościa po szkole a na zakończenie spotkania poprosiły Królową do wpisania się do Księgi Pamiątkowej. monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.