Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Rajd z Królową Puszczy

05 lipca odbył się letni spacer nordic walking po Puszczy Barlineckiej. Miłośnicy marszu z kijkami tym razem obrali ok. 10 km piękną trasę wokół Jeziora Barlineckiego. Gośćmi specjalnymi marszu były Królowa Puszczy Barlineckiej wraz z Boginką Morianą, więc nie ma co się dziwić, że pogoda dopisała i spacerowicze pokonali tą trasę w niecałe dwie i pół godziny.

  

Zakończenie rajdu odbyło się na placu przy Barlineckim Ośrodku Kultury, gdzie czekał poczęstunek oraz konkursy dotyczące obszarów chronionych na terenie naszej gminy. Do wygrania były koszulki, kubki oraz pakiety z widokówkami z wizerunkiem roślin chronionych. Nagrody wręczała sama Królowa Puszczy Barlineckiej wraz z Morianą.

REKLAMA

Organizatorem rajdu było BOK - Centrum Informacji Turystycznej. Rajd odbył się w ramach projektu pn.: „Promocja bioróżnorodności w Gminie Barlinek” współfinansowany z Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież