Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dzień Sąsiada w Mostkowie

02 sierpnia na kortach w Mostkowie odbył się tradycyjny Dzień Sąsiada organizowany przez Bibliotekę Publiczną. Atrakcji nie zabrakło zarówno dla najmłodszych jak i tych nieco starszych. Ci pierwsi mogli całkiem za darmo korzystać z dmuchanych zamków, spróbować swoich sił w tworzeniu dzieł sztuki z piasku, pomalować sobie twarz czy też wziąć udział w konkursach sprawnościowych.

 

Największym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której nagrodą główną był tir piasku. Jak co roku ciasta, chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem było pod dostatkiem a panie mogły skorzystać z darmowej porady kosmetycznej jednej z czołowych firm produkujących kosmetyki. W części artystycznej wystąpili lokalni artyści – zespół Sonata, Roksana Makowska oraz Dawid Surmacz. Dzień Sąsiada zakończył się wspólną biesiadą przy ognisku.

REKLAMA

Za naszym pośrednictwem organizator – Biblioteka w Mostkowie, serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji Dnia Sąsiada następującym firmom i osobom: Burmistrz Zygmunt Siarkiewicz, Tadeusz Niewiadomski, Zenon Wróblewski, Rada Sołecka, Prezes John Deere w Mostkowie, Sklep Kubuś Elżbieta Olik, Sklep spożywczo-przemysłowy Dorota Lipiec, Sklep Ewy Urbanowskiej, Dorota Kaliwoszka, Adrian Zmarzlik, Patryk Polus, Dawid Zmarzlik, Wiktor Zmarzlik, Agata Jaskuła, Natalia Zmarzlik, Maryla Welbel, Janina Milkowska, Danuta Środa, Krystyna Urbanowska, Halina Przedaszek, W. Forysiak, Honorata Makowska, Elżbieta Welbel, Władysława Sobczyk, Wojciech Filary, lokalni artyści (Roksana Makowska, Dawid Surmacz, Sonata), OPS, Sklep Róża w Barlinku, Księgarnia w Barlinku, GBS, WBK oraz serdeczne podziękowania dla koleżanek i kolegów z Barlineckiego Ośrodka Kultury.
monikary

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.