Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
JARMARK ŚWIĄTECZNY

20 grudnia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie odbył się Jarmark Świąteczny, na który zaproszeni zostali mieszkańcy Mostkowa oraz wszyscy, którzy chcieli rozpocząć z nami ten magiczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

 

Spotkanie rozpoczęło się jasełkami w wykonaniu uczniów naszej szkoły, które wprowadziło zebranych w świąteczny, podniosły nastój świąt. Po zakończeniu występu rozległy się gromkie i zasłużone brawa dla młodych aktorów i zespołu wokalnego "Promyczki". Następnie bożonarodzeniowe życzenia złożyli licznie zebranym: ksiądz proboszcz Andrzej Hulka, Pani dyrektor Iwona Galbarczyk, Radny Rady Gminy Pan Jacek Poleszczuk oraz Radny  Rady Powiatu Pan Ryszard Wiśniak. Wszyscy zebrani podzielili się wzajemnie opłatkiem przy kolędach zespołu wokalnego "Sonata". Po wysłuchanych kolędach i pastorałkach wszyscy udali się na tradycyjny świąteczny poczęstunek.

REKLAMA

Przy wejściu do szkoły można było zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców naszej szkoły. Spotkanie przebiegało w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i radości. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia:)

SP w Mostkowie

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.