pldaenfrdeuk

 piątek 23 lipca 2021r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mikołajki w Mostkowie

W sobotę 6 grudnia 2014r. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mostkowie gościła najważniejszego gościa -  św. Mikołaja wraz z orszakiem. Małe i duże dzieci otrzymały paczki.  Łącznie Mikołaj rozdał 107 paczek.

 

Dzieci podchodziły do Mikołaja nie tylko po paczkę, ale również po to, by zrobić wspólne zdjęcie i zadać Mikołajowi trudne pytania. Dodatkową niespodzianką było przedstawienie słowno – muzyczne przygotowane przez uczniów ze starszych klas.

REKLAMA

Organizatorzy w imieniu dzieci bardzo dziękują darczyńcom paczek. Za rok „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” i obdarzyć paczką potrzebujące dziecko. 8 grudnia 2014r., Mikołaj nadal chodził po szkole i rozdawał paczki grzecznym dzieciom i pracownikom szkoły. SP w Mostkowie

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.