Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mikołajki w Mostkowie

W sobotę 6 grudnia 2014r. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mostkowie gościła najważniejszego gościa -  św. Mikołaja wraz z orszakiem. Małe i duże dzieci otrzymały paczki.  Łącznie Mikołaj rozdał 107 paczek.

 

Dzieci podchodziły do Mikołaja nie tylko po paczkę, ale również po to, by zrobić wspólne zdjęcie i zadać Mikołajowi trudne pytania. Dodatkową niespodzianką było przedstawienie słowno – muzyczne przygotowane przez uczniów ze starszych klas.

REKLAMA

Organizatorzy w imieniu dzieci bardzo dziękują darczyńcom paczek. Za rok „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” i obdarzyć paczką potrzebujące dziecko. 8 grudnia 2014r., Mikołaj nadal chodził po szkole i rozdawał paczki grzecznym dzieciom i pracownikom szkoły. SP w Mostkowie

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.