BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Spotkanie z teatrem

23 czerwca bieżącego roku odbyło się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie już drugie spotkanie z teatrem, tańcem i piosenką. Wspólnie obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt. „Śpiąca królewna” w trzech odsłonach.

 

Pierwsza odsłona wykonana została przez nasze najmłodsze pociechy. Nieco starsi uczniowie zaprezentowali również ciekawą wersję  „Śpiącej Królewny”. asze grono pedagogiczne zainspirowane pomysłem spektaklu teatralnego, zaprezentowało przedstawienie nie będące wiernym odbiciem dobrze znanej dzieciom bajki, jednakże wiernie nawiązujące do tematyki sztuki. Spektakl pokazał młodym widzom możliwość współtworzenia opowiadanej historii. Wykonawcy ubarwili sztukę wieloma piosenkami, pięknymi kostiumami oraz tańcem.

REKLAMA

Sztuka przeniosła wszystkich zaproszonych i zgromadzonych gości w bajeczny świat fantazji, który w mistrzowski sposób połączony został z elementami tańca współczesnego wykonywanego przez Formację „Fabryka Tańca” oraz wspaniały śpiew, będący dopełnieniem kunsztu aktorskiego naszych autorów z zespołów muzycznych „Promyczki” i „Sonata”. Całość dopełniła barwna oprawa plastyczna, piękne kolorowe kostiumy i scenografia.

SP w Mostkowie

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.