Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nordic Walking z Królową

11 lipca odbył się letni rajd nordic walking z Królową Puszczy Barlineckiej. Wzięło w nim udział blisko 60 osób z Barlinka, Karska, Nowogródka oraz turyści z Jeleniej Góry, Gorzowa Wlkp. czy też Szczecina. Marsz rozpoczął się krótką rozgrzewką w parku im. Emanuela Laskera, skąd piechurzy wyruszyli w ok. 5km trasę po Puszczy Barlineckiej.

 

Grupa kilka razy się zatrzymywała, lecz nie po to by odpocząć a posłuchać opowieści przyrodniczych Grzegorza Przybylskiego. Finał rajdu odbył się w Stanicy Koła Łowieckiego „Szarak”, gdzie na wszystkich czekał Prezes koła Dariusz Włodkowski, Królowa Puszczy Barlineckiej Agata Nizińska oraz Boginka Moriana Nikola Groszkowska. Po poczęstunku w postaci pieczonych kiełbasek z ogniska, odbyły się konkursy z nagrodami.

REKLAMA

Konkurencje nie były zbyt skomplikowane, bowiem należało narysować szaraka bądź też napisać o nim wiersz. W międzyczasie Prezes Dariusz Włodkowski opowiadał o zwierzętach żyjących w naszej Puszczy, wspominając o zadomowionych u nas wilkach. Nagrody w konkursach ufundowało Koło Łowieckie „Szarak” i Nadleśnictwo Barlinek. Letni rajd nordic walking z Królową Puszczy Barlineckiej zorganizowało BOK – Centrum Informacji Turystycznej. monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.