BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
ZNOWU WYPADEK

O dużym szczęściu może mówić kierująca samochodem osobowym kobieta, która na łuku drogi prowadzącej z Barlinka do Krzynki, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewą stronę drogi i wjechała do lasu. Auto zatrzymało się na drzewie.

   

Szczęście w nieszczęściu, że w chwili zdarzenia z naprzeciwka nie jechał żaden pojazd. Poszkodowaną w wypadku kobietą zajęli się przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy medyczni. Wcześniej pomagali jej też przejeżdżający tą drogą inni kierowcy.

REKLAMA

Do szpitala kobietę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Na miejscu pracowali barlineccy strażacy ochotnicy. Po jakimś czasie pojawili się także strażacy z Myśliborza. Do wypadku doszło 14 lipca, około godziny 14.00.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.