Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wakacyjny Teatr Wiatrak

01 sierpnia, późnym wieczorem w Parku im. Emanuela Laskera, odbył się spektakl Teatru Poezji „Wiatrak”. Był to zbiór etiud pod tajemniczym i intrygującym tytułem „?”. To sobotnie spotkanie z barlinecką publicznością, było efektem warsztatów wakacyjnych, których inicjatorami byli młodzi aktorzy z „Wiatraków”.

  

Temat prezentowanego spektaklu był bardzo poważny, traktował bowiem o znieczulicy, skupieniu na własnej osobie, poświęceniu pracy, ignorancji wobec rodziny i przyjaciół, agresji, wojnie i nietolerancji kulturowej. Silny przekaz dla zgromadzonej publiczności dało samo zakończenie, mówiące o tym, że trzeba pokonywać przeszkody i tylko w grupie można pokonać wszelkie bariery i wspólnie dobrze się bawić.

REKLAMA

Reżyserami i organizatorami spektaklu „?” byli aktorzy Teatru Poezji „Wiatrak” wraz z opiekunkami – Elżbietą Chudzik i Martą Grygier. Kto nie mógł być obecny na spektaklu 01 sierpnia, będzie miał okazję zobaczyć go już niebawem. Dokładny termin i miejsce podamy Państwu wkrótce po otrzymaniu informacji od organizatorów. monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.