BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Niebezpieczna kładka

Stanem technicznym kładki prowadzącej z ulicy Podwale do ulicy Kasprowicza najbardziej zainteresowani są przechodzący tamtędy codziennie mieszkańcy Barlinka. Nie tak dawno zwrócił się do nas z prośbą o podjęcie tego tematu jeden z mieszkańców naszego miasta.

 

Kładka rzeczywiście jest w nienajlepszej kondycji a ruszające się deski stwarzają niebezpieczeństwo. Na jednej z sesji Rady Miejskiej w tej sprawie interweniował już Radny Rafał Szczepaniak. Wyraził on swój niepokój i poprosił o regularne sprawdzanie kładki, ewentualne naprawy i wymianę desek.

REKLAMA

Z pytaniem o dalsze losy wiaduktu zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego w Barlinku. Odpowiedzi udzielił nam Eugeniusz Dmytruszewski Inspektor ds. Drogownictwa przy UM w Barlinku - W odpowiedzi na Pani e-mail w sprawie kładki, która służy jako alternatywne  przejście z ul. Podwale w kierunku ul. Kasprowicza informuję, że za stan techniczny odpowiada gmina, kładka ta jest na bieżąco monitorowana i w razie konieczności naprawiana. Przy budowie obejścia starego miasta kładka ta zostanie rozebrana. Inwestycja obejścia starego miasta po torowisku zakłada budowę nowej kładki.

Oby do tego czasu nie wydarzyła się jakaś tragedia. Mieszkańcom Barlinka radzimy, aby w przypadku zauważenia pogorszenia się stanu technicznego kładki, informowali o tym fakcie Urząd Miejski w Barlinku. Pisaliśmy ostatnio o nieporządku jaki panuje na terenie byłego dworca PKP. Niestety pod wiaduktem sprawa nie wygląda lepiej. Tutaj też zalegają śmieci, które również można by było posprzątać.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.