BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
PRZEKAZALI KARETKĘ

Podczas niedawnej wizyty delegacji władz gminy Barlinek w mieście partnerskim Courrieres we Francji, tamtejsze władze przekazały Barlinkowi, karetkę pogotowia. Jest to 10-letni renault. W dniu 26 sierpnia, ambulans został przekazany barlineckiemu szpitalowi. 

 

W przekazaniu udział wzięli m.in. starosta myśliborski Arkadiusz Janowicz, burmistrz Dariusz Zieliński, przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Maciejewski, prezes OSP Barlinek Mariusz Kuziel i prezes Szpitala Barlinek sp. z o.o. Arkadiusz Cysek, który odebrał akt przekazania i kluczyki od samochodu.
js

Ambulans dla Barlinka >>>    

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.