BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wypadek w Moczkowie

W nocy z 7 na 8 października doszło do groźnego wypadku w Moczkowie, na drodze Barlinek – Gorzów. Kierujący samochodem Ford Focus doprowadził do dachowania pojazdu w wyniku czego ciężko ranna została pasażerka auta.

 

Przyczyną wypadku prawdopodobnie była nadmierna prędkość, bowiem samochód najpierw złapał prawe pobocze, po czym wyrzuciło go na lewą stronę i tam dachował. Jednak dokładny przebieg i przyczyny wypadku badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

REKLAMA

Chwilę po zdarzeniu z miejsca zbiegł kierowca samochodu i nie wiadomo też ile w czasie wypadku osób było w pojeździe. W akcji ratunkowej udział brały dwie karetki pogotowia ratunkowego, policja, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oraz JRG Myślibórz. monikary 

Foto: OSP Barlinek 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.