BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wypadek na skrzyżowaniu

Kilka godzin trwały utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 151 na odcinku Barlinek - Łubianka, gdzie 17 listopada tuż po godz. 17.00 doszło do wypadku. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy oraz bus.

 

Wypadek wyglądał drastycznie bowiem w wyniku silnego uderzenia bus koziołkował. Jechało w nim 6 osób, jednak tylko jedna z nich wymagała zawiezienia do szpitala. Kierowcy auta osobowego nic się nie stało.

REKLAMA

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie przyczyną wypadku było najprawdopodobniej wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców biorących udział w zdarzeniu. Jednak dokładny przebieg i przyczyny wypadku badać będzie Policja.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.