Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Potrącenie rowerzysty

02 grudnia po godz. 11.00 na skrzyżowaniu ulic Lipowej i Szpitalnej, doszło do kolizji samochodu osobowego Peugeot oraz rowerzysty. Cyklistą zajęła się załoga karetki pogotowia i po wstępnych oględzinach obrażeń, został on przewieziony do szpitala.

 

Przez kilka minut na tym odcinku drogi trwały utrudnienia w ruchu pojazdów. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie sprawcą wypadku był kierujący pojazdem osobowym.

REKLAMA

Jednak dokładny przebieg i przyczyny badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.