BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Szpital w Barlinku

O tym, co aktualnie dzieje się w barlineckim szpitalu i planach na przyszłość, mówił w czasie ostatniej sesji Rady Miejskiej, prezes spółki, Arkadiusz Cysek. - Zakończono prace budowlane, jesteśmy na etapie zgłaszania nowo wybudowanego budynku, do odbioru. Jesteśmy także na etapie zamawiania wyposażenia.

   

Prac porządkowych. Budynek stoi, szykujemy się do przeniesienia tam oddziału ginekologicznego i izby przyjęć. Szacujemy, że uruchomienie działalności w nowym budynku to koniec lutego, początek marca. W marcu przystąpimy do modernizacji dwóch kondygnacji w budynku A. Równolegle z tą dużą inwestycja, chcemy uruchomić nabór do dziennego domu rehabilitacji i terapii (od l lutego). Jest to ośrodek otwarty, uruchomiony w pomieszczeniach po starej rehabilitacji. Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 7 lub 8 do 16. Będziemy tu chcieli świadczyć, niestety, usługi odpłatne. Zwracam sie do państwa o pomoc w rozpropagowaniu tego naszego przedsięwzięcia. Jest to dom dla 12 - 15 osób. Chciałbym się także zwrócić o pomoc w wyposażeniu tego domu. Potrzebujemy dużej kanapy, stołu na 10-12 osób i telewizora. Po oddziale ginekologiczno - położniczym, w ramach tej dużej inwestycji, chcielibyśmy uruchomić, również odpłatny, Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy. Będzie to oddział 22 - 24 łóżkowy.

REKLAMA

Chcielibyśmy w ramach tego oddziału świadczyć usługi opiekuńczo - pielęgnacyjne, ale odpłatne. Będę się starał o kontrakt z narodowym Funduszem Zdrowia, ale ostatnie posunięcia NFZ świadczą o tym, że nie możemy za bardzo liczyć na jego zwiększenie. W związku z czym jesteśmy zmuszeni na świadczenie coraz większej ilości usług komercyjnych, w naszym szpitalu. Oczywiście funkcjonują dwa oddziały bezpłatne, ale kolejka jest tak długa, że w miejsce po oddziale ginekologiczno - położniczym chcielibyśmy uruchomić ten oddział. Chciałby także prosić o pomoc w wyposażeniu tego oddziału w łóżka. Będę w tej sprawie rozmawiał z prezesem barlineckiego Lions Clubu. Być może to nam się uda. Chcielibyśmy poszerzyć pakiet świadczeń rehabilitacyjnych. Również odpłatnie - mówił m.in. prezes Arkadiusz Cysek. 
js 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.