Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
XXI Festiwal Piosenki Dziecięcej

01 kwietnia w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbył się XXI Festiwal Piosenki Dziecięcej. W konkursie zaprezentowało się 15 wokalistów z Powiatu Myśliborskiego, w tym z Barlinka, Dębna, Myśliborza, Nowogródka Pomorskiego oraz Karska.

 

Młodych artystów oceniało jury w składzie: przewodniczący Marek Żak z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, Brygida Liśkiewicz oraz Mariola Milcarz. Wszyscy uczestnicy, którzy zaprezentowali się na tegorocznym festiwalu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Najlepsi otrzymali „Ceramiczne słowiki 2016” oraz zakwalifikowali się do Przeglądu Wojewódzkiego, który odbędzie się w Szczecinie. Wyróżnienia na XXI Festiwalu Piosenki Dziecięcej otrzymali:
- Kewin Szlachcikowski Barlinek (zwycięzca XVIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej) z piosenką „Jak dobrze mamo”
- Michalina Lewandowska Dębno z utworem „Piosenka drewnianych lalek”
- Amelia Czujko Karsko z piosenką „Przed szansą”
- Oliwia Sławińska Dębno z piosenką „Straszydło”
- Kinga Rozkrut Dębno z piosenką „Margarita”
Kwalifikację do Przeglądu Wojewódzkiego oraz „Ceramiczne Słowiki 2016” otrzymali:
- Antoni Płaczek Myślibórz z utworem „Piosenka o moim króliku”
- Oskar Woźniak Karsko z piosenką „Straszny budzik”
- Martyna Oleszkiewicz Barlinek z piosenką „A w parkach jesień”.
Swojego faworyta wybrali również widzowie. Nagrodę publiczności otrzymała Kinga Rozkrut Dębno z piosenką „Margarita”.

REKLAMA

W trakcie obrad jurorów wystąpił szkolny teatr „Maska” w scenkach i skeczach przygotowanych przez Monikę Goryńską. Organizatorami XXI Festiwalu Piosenki Dziecięcej byli: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Barlinku oraz Barlinecki Ośrodek Kultury. Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.