BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
CO Z PARKINGIEM?

O tym jak bardzo potrzebny jest parking na ulicy Szpitalnej, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Temat ten, co pewien czas powraca podczas obrad sesji Rady Miejskiej. Na sesji marcowej tak o braku parkingu mówiła wiceprzewodnicząca RM, Iwona Rudnicka.

 

- Mieszkańcy mają problem w związku z parkowaniem i mandatami, ktore posypały się w okresie przedświątecznym. Ludzie przyjeżdżają m.in. z chorymi dziećmi. Wiadomo, że pół kilometra dalej nie zaparkują. Jest potrzeba, żeby coś zmienić. Może czasowo organizację ruchu, żeby uchronić mieszkańców przed płaceniem mandatów. - Tak, żeby z dzieckiem czy innym chorym członkiem rodziny do lekarza, czy szpitala dotarli.

REKLAMA

Burmistrz Dariusz Zieliński, odpowiadał. - Wniosek o potrzebie budowy miejsc parkingowych, jest jak najbardziej zasadny. Mam świadomość, że miejsca parkingowe są niezbędne i konieczne. Chcę poinformować, że od strony ulicy Sienkiewicza, kierując się w stronę prosektorium, w tej chwili jest miejsce utwardzone i jeżeli brakuje miejsca na ul. Szpitalnej, można korzystać z tego miejsca. Ostatni pomysł, konsultowany z prezesem szpitala, jest taki, żeby w trakcie remontowania ulicy Sienkiewicza, na skrzyżowaniu tej ulicy z ul. Słowackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie dawnego hotelu pielęgniarek, likwidując płot, który w tej chwili tam sie znajduje wygenerować dodatkowe miejsca. Bo w tym rejonie są one na wagę złota. - Wydaje mi się, że małymi krokami im ten problem uda nam się załatwić.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.