Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa z wizytą w Nowogródku

20 kwietnia Królowa Puszczy Barlineckiej Agata Nizińska wraz z Boginką Morianą Nikolą Groszkowską, odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Nowogródku Pomorskim. Spotkały się tam z dziećmi z położonej naprzeciwko biblioteki Szkoły Podstawowej.

 

Wizyta ta związana była z obchodzonym już za kilka dni Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich. Królowa wraz z Morianą czytały fragmenty „Baśni o Królowej Puszczy Barlineckiej”, opowiedziały o swoich obowiązkach i zaprosiły wszystkich na Barlineckie Świętojanki, podczas których koronowana będzie nowa królowa. Na zakończenie spotkania rozdawały widokówki, fotografowały się z dziećmi a na półkę w bibliotece trafił zostawiony przez nie jeden egzemplarz „Baśni o Królowej Puszczy Barlineckiej” wraz z autografami.

REKLAMA

Królowa i Moriana również zostały obdarowane prezentami – własnoręcznie zrobionymi zakładkami do książek oraz mydłem dekorowanych metodą decoupage. Spotkanie zorganizowała Zuzanna Rusin z Biblioteki Publicznej w Nowogródku Pomorskim. monikary 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.