niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Barlinek - Łubianka

Kilka godzin zablokowana była droga wojewódzka nr 151 po wypadku, do jakiego doszło dzisiaj na odcinku Barlinek - Łubianka. Z nieustalonych jeszcze przyczyn, samochód osobowy marki Renault, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

  

W pojeździe znajdował się tylko kierowca. Z rozbitego auta wydobyli go strażacy. Konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych, ponieważ kierujący był zakleszczony. Ranny został przekazany załodze Pogotowia Ratunkowego i przetransportowany do szpitala w Gorzowie.

REKLAMA

Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość niedostosowana do panujących na drodze warunków. Jednak dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia wyjaśniać będą policjanci. W akcji ratowniczej udział brały 2 wozy Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, 3 z JRG w Myśliborzu, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe. Na czas akcji ratowniczej policja wyznaczyła objazdy. Droga jest już przejezdna.

monikary

Image

Image

Foto: OSP Barlinek

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.