Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Letni Rajd NW

W piękną słoneczną sobotę, 16 lipca odbył się Letni Rajd NW z Królową Puszczy Barlineckiej oraz Boginką Morianą. Miłośnicy NW spotkali się na placu przed Centrum Informacji Turystycznej skąd wyruszyli na krótką rozgrzewkę do Parku im. Emanuela Laskera.

 

Po kilku ćwiczeniach rozciągających, uczestnicy rajdu udali się w ok. 5 km trasę, która wiodła duktami Puszczy Barlineckiej. Zakończenie spaceru odbyło się pod największymi kijkami nw nad Jeziorem Barlineckim. Dzięki uprzejmości Pensjonatu „Pod łabędziem” na położonym nieopodal placu, można było skorzystać z pieczonych kiełbasek, kawy, herbaty oraz zimnej wody.

REKLAMA

Tam też z piechurami spotkała się Królowa Puszczy Barlineckiej Aleksandra Motylewicz oraz Boginka Moriana Paulina Stanisławek, które losowały również nagrody dla wszystkich uczestników. Organizatorem rajdu było BOK - Centrum Informacji Turystycznej. monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.