BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zakończenie BLT

07 sierpnia to ostatni dzień projektu teatralnego Barlinek Lubi Teatr, zorganizowanego przez MDK – Plantacja Wyobraźni oraz Teatr Poezji „Wiatrak”. Plenerowo, w Parku im. Emanuela Laskera, zaproszono na „Piknik z książką”, czyli czytanie na trawie.

 

Nie zabrakło zabaw dla najmłodszych i wspólnego czytania książek dla dzieci. Każdy widz mógł poczęstować się domowymi drożdżówkami z jagodami, jabłkami czy też porzeczkami, owocami a dla dzieci przygotowano słodkie niespodzianki. W wygodnych leżakach, użyczonych przez Barlinecki Ośrodek Kultury, można było zaczytać się w lekturze bądź obejrzeć spontanicznie przygotowany spektakl w wykonaniu teatru KOD z Dębna.

REKLAMA

Na zakończenie tegorocznej edycji Barlinek Lubi Teatr, zaprezentowała się Pracownia Teatru Tańca z Zielonej Góry w spektaklu „Ptacy”. Sztuka traktowała o prawdziwej, kolorowej, szalonej wolności, której doświadczyć mogli również zgromadzeni widzowie. monikary 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.