poniedziałek 5 grudnia 2022r.   imieniny: Gerald, Krystyna, Saba

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Potrącenie na pasach

19 sierpnia przed południem doszło do wypadku na przejściu dla pieszych obok barlineckiego ratusza. Przechodzącą po pasach kobietę potrącił samochód osobowy marki Mercedes. Według informacji udzielonej przez świadków zdarzenia, pierwszej pomocy rannej udzielali przejeżdżający tamtędy rowerzyści.

 

Później zajęła się nią załoga Pogotowia Ratunkowego. Ranną odwieziono do szpitala. Tuż po wypadku w mieście utworzyły się ogromne korki.

REKLAMA

Policja zaczęła kierować ruchem dopiero po kilkunastu minutach od zdarzenia. Przyczyny i przebieg wypadku badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.