niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Spotkanie z Sofią Ennaoui

Specjalistka w biegach średnio i długodystansowych, finalistka biegu na 1500 m tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio, srebrna medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Tallinnie, srebrna medalistka biegu juniorek Mistrzostw Europy Biegów Przełajowych w Belgradzie – chyba nie trzeba jej nikomu przedstawiać.

 

Sofia Ennaoui, bo o niej tu mowa, 08 września spotkała się ze swoimi fanami w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury. Ta urodzona w Maroku lekkoatletka, wychowała się w Lipianach. Początkowo, swoją karierę sportową związała z LKS Lubusz Słubice, gdzie trenowała przez sześć lat.

 

Od tego roku zmieniła barwy klubowe i przeszła do MKL Szczecin. Trenuje pod czujnym okiem Wojciecha Szymaniaka, który wraz z nią, odpowiadał na wszystkie pytania zgromadzonych w sali widowiskowej gości.

REKLAMA

Co opowiedziała o Olimpiadzie w Rio? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego. Tego samego dnia po południu, Sofia Ennaoui i Wojciech Szymaniak, zostali zaproszeni do barlineckiego Ratusza, gdzie spotkali się z Burmistrzem Dariuszem Zielińskim, wiceburmistrzem Krzysztofem Paszkiem oraz Przewodniczącym RM Mariuszem Maciejewskim.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.