Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Plac zabaw

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Janowo zadbano o wypoczynek dla najmłodszych. Od kilkunastu dni funkcjonuje tam plac zabaw dla dzieci z prawdziwego zdarzenia.

 

 

 

- Wszystkie elementy, które znajdują się na placu zabaw są bezpiecznie dla dzieciaków – zapewnia właściciel ośrodka Jerzy Bitel. - Wykonane są z plastiku lub innych materiałów, które nie wyrządzą najmłodszym wypoczywającym krzywdy. W jego pobliżu znajduje się łazienka, z której w każdej chwili mogą skorzystać zarówno dzieciaki, jak i opiekujący się nimi dorośli.

 

REKLAMA

 

Można tam się m.in. umyć czy też przebrać malca, jeżeli w trakcie zabawy pobrudzi odzież. - Za kilka dni, na terenie placu, pojawi się plastikowa piaskownca i wtedy będzie to już miejsce zabaw jak z bajki - podkreśla Jerzy Bitel.

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.