BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W 28 kolejce klasy okręgowej, na boisku przy ulicy Sportowej, barlinecki klub podejmował sąsiada zza miedzy Kłos Pełczyce. Przed meczem oba zespoły sąsiadowały ze sobą w tabeli rozgrywek. Ciut lepszy był CRS Barlinek. Niestety po zakończeniu spotkania w Barlinku już tak dobrze nie jest.

Wszystko przez fakt porażki jaką na swoim koncie zaliczył CRS. Gospodarze przegrali pojedynek 1:3. Jedyną bramkę dla CRS-u strzelił Arkadiusz Piasecki. Dla Kłosa bramki zdobyli: Michał Wróblewski, Wiesław Sitek i Marcin Priem.

REKLAMA

Mecz mógł się podobać. Jego pierwsza połowa, zakończona remisem 1:1, nie krzywdziła żadnej ze stron. W drugiej części bramki zdobywali tylko goście i to oni wywieźli komplet punktów z Barlinka.
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.