Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Lada dzień rozpocznie się przebudowa drogi gminnej w Mostkowie. Będzie to 400 metrowy odcinek od drogi wojewódzkiej 156 do drogi powiatowej. Zakres prac obejmuje frezowanie istniejącej nawierzchni, wykonanie wyrównania i ułożenie dwóch warstw z mas bitumicznych.

Roboty nawierzchniowe poprzedzone zostaną niezbędnymi pracami brukarskimi i montażem wpustów deszczowych. Wartość robót to ok. 734 800 zł brutto.

 

REKLAMA

Prace potrwają przez najbliższe trzy miesiące.

Inwestycja została dofinansowana w 63% z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2014-2020.

UM Barlinek

Komentarze

+1

Guest

My mieszkańcy Mostkowa chcielibyśmy zapytać , co to za "firma krzak " robi nam tę drogę ?
po pierwsze , rozkopali wszystko do okoła , zniszczyli trwaniki nawet nie pomysleli o tym ,aby je jakoś doprowadzic do stanu używalności , chodniki zniszczone strasznie
+1

Guest

W naszej gminie przed wyborami jest bardzo prosty klucz w tasowaniu pieniędzmi na inwestycje.Barlinek bo to logiczne następnie Moczkowo ,Rychnów i Mostkowo dlatego ze jest spory potencjał wyborczy i nie chodzi o wybór na radnego.Cała reszta gminy to sami widzicie.Dużo biedniejsze sąsiednie gminy mają się czym pochwalić a naszej gminy nie stać na postawienie pojemników do segregacji odpadów /szkło,makulatura,pet/.Miejscowości takie jak Swadzim mają coś takiego dziwnego postawione i nikt tam nie liczy ilu mieszkańców mieszka przy pojemnikach.Nasza gmina podobno jest ekologiczną ale przy tak wielkiej inwestycji gdzie likwiduje się oczyszczalnie i przyłącza się do głównej w Barlinku zapomina się o miejscowościach oddalonych o 1 km od przepompowni.Wszystko leci do Doliny Płoni a broszurki i inne materiały reklamujące naszą gminę przesadnie nafaszerowane są takimi informacjami /EKO/.
+6

Guest

Betonówka w Mostkowie nie jest w najlepszym stanie to fakt, ale po to wybraliśmy Radnego by coś z tym zrobił. Widać już efekty tych starań. Miejmy nadzieje, że jak tak dalej będzie działał to i ,,betonówkę" zrobią bo to już czas najwyższy.

Guest

MASAKRA W KRZYNCE PO KAŻDEJ ULEWIE CAŁY PIASEK SPŁYWA NA ŚRODEK WIOSKI [PUSTYNIA];APROPO BOISKA KTO WYMYŚIŁ TRAWE W ROLKACH KTO OTO BEDZIE DBAŁ. WSZYSTKIE BOISKA MAJĄ SZTUCZNĄ MURAWE A TU WYJĄTEK IDJOTYZM

Guest

400 metrów? A co z resztą wsi ?Dalej drogę będą łatali dwa razy do roku a po tych płytach betonowych nie da się już jeździć wszystko się zapada .
-5

Guest

a za kościołem w kierunku cmentarza kiedy???? jakoś tragicznie ta droga do bloków nie wygląda a my z drugiej strony wsi jezdzimy po płytach..

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.