pldaenfrdeuk

 piątek 23 lipca 2021r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Lada dzień rozpocznie się przebudowa drogi gminnej w Mostkowie. Będzie to 400 metrowy odcinek od drogi wojewódzkiej 156 do drogi powiatowej. Zakres prac obejmuje frezowanie istniejącej nawierzchni, wykonanie wyrównania i ułożenie dwóch warstw z mas bitumicznych.

Roboty nawierzchniowe poprzedzone zostaną niezbędnymi pracami brukarskimi i montażem wpustów deszczowych. Wartość robót to ok. 734 800 zł brutto.

 

REKLAMA

Prace potrwają przez najbliższe trzy miesiące.

Inwestycja została dofinansowana w 63% z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2014-2020.

UM Barlinek

Pin It

Komentarze

+1

Guest

My mieszkańcy Mostkowa chcielibyśmy zapytać , co to za "firma krzak " robi nam tę drogę ?
po pierwsze , rozkopali wszystko do okoła , zniszczyli trwaniki nawet nie pomysleli o tym ,aby je jakoś doprowadzic do stanu używalności , chodniki zniszczone strasznie
+1

Guest

W naszej gminie przed wyborami jest bardzo prosty klucz w tasowaniu pieniędzmi na inwestycje.Barlinek bo to logiczne następnie Moczkowo ,Rychnów i Mostkowo dlatego ze jest spory potencjał wyborczy i nie chodzi o wybór na radnego.Cała reszta gminy to sami widzicie.Dużo biedniejsze sąsiednie gminy mają się czym pochwalić a naszej gminy nie stać na postawienie pojemników do segregacji odpadów /szkło,makulatura,pet/.Miejscowości takie jak Swadzim mają coś takiego dziwnego postawione i nikt tam nie liczy ilu mieszkańców mieszka przy pojemnikach.Nasza gmina podobno jest ekologiczną ale przy tak wielkiej inwestycji gdzie likwiduje się oczyszczalnie i przyłącza się do głównej w Barlinku zapomina się o miejscowościach oddalonych o 1 km od przepompowni.Wszystko leci do Doliny Płoni a broszurki i inne materiały reklamujące naszą gminę przesadnie nafaszerowane są takimi informacjami /EKO/.
+6

Guest

Betonówka w Mostkowie nie jest w najlepszym stanie to fakt, ale po to wybraliśmy Radnego by coś z tym zrobił. Widać już efekty tych starań. Miejmy nadzieje, że jak tak dalej będzie działał to i ,,betonówkę" zrobią bo to już czas najwyższy.

Guest

MASAKRA W KRZYNCE PO KAŻDEJ ULEWIE CAŁY PIASEK SPŁYWA NA ŚRODEK WIOSKI [PUSTYNIA];APROPO BOISKA KTO WYMYŚIŁ TRAWE W ROLKACH KTO OTO BEDZIE DBAŁ. WSZYSTKIE BOISKA MAJĄ SZTUCZNĄ MURAWE A TU WYJĄTEK IDJOTYZM

Guest

400 metrów? A co z resztą wsi ?Dalej drogę będą łatali dwa razy do roku a po tych płytach betonowych nie da się już jeździć wszystko się zapada .
-5

Guest

a za kościołem w kierunku cmentarza kiedy???? jakoś tragicznie ta droga do bloków nie wygląda a my z drugiej strony wsi jezdzimy po płytach..

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.