Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

28 sierpnia po godz. 7.30 doszło do groźnie wyglądającego wypadku przy ul. Dworcowej. Samochód osobowy Daewoo Lanos zderzył się z motorowerem. Z relacji świadków, którzy byli na miejscu zdarzenia wynika, iż kierujący autem nie zachował zasad bezpieczeństwa na drodze i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo motorowerzyście.

Rannym w zdarzeniu kierującym jednośladem, zajęli się ratownicy medyczni. Na miejsce wypadku zadysponowano policję z Barlinka, policjantów z Ruchu Drogowego w Myśliborzu, strażaków z OSP Barlinek a także Pogotowie Ratunkowe.

REKLAMA

Dokładny przebieg zdarzenia oraz jego przyczyny badać będzie teraz policja.

js

Foto: Zdjęcia nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Komentarze

Guest

Właśnie to miejcse jest baaardzo niebezpieczne.Mało kto wie,że należy przepuścić jadących od strony małego kościoła.Niedługo wzrośnie tam ruch w kierunku dworca,bo będzie wjazd na obwodnicę.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.