pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Macie już fanów w Wielkopolsce – tak miłe słowa usłyszeliśmy 28 października podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Tańca Nowoczesnego. Na tej prestiżowej poznańskiej imprezie tanecznej gościliśmy po raz pierwszy i wyjechaliśmy z wielkimi sukcesami.

Konkurencja była bardzo wymagająca a poziom ich umiejętności ogromny. W Mistrzostwach wzięły udział grupy z m.in. Bydgoszczy, Koszalina, Poznania, Sochaczewa, Szczecina, Warszawy i Konina. Nasi tancerze po raz kolejny swoimi występami wzbudzili zachwyt, radość, a nawet doprowadzili publiczność do łez wzruszenia. Pomimo długich godzin oczekiwań na swoje występy, feelingowi tancerze pokazali, że taniec sprawia im przyjemność i daje niespożytą energię.

REKLAMA

Wyniki przedstawiały się następująco:
Feeling Mini – 1 miejsce
Feeling Fun – 1 miejsce
Feeling Junior – 1 miejsce
Feeling Plus – 1 miejsce
Feeling Kids – 6 miejsce
Feeling 1 – 5 miejsce Kochani Tancerze – gratulujemy Wam znakomitego występu i jesteśmy z Was bardzo dumni. Dziękujemy Wam za siłę, moc przekazu, cudowne emocje oraz niesamowite wrażenia. Podziękowania dla trenerów, dzięki którym mogliśmy przeżyć taką cudowną taneczną przygodę (Kamil, Madzia, Ewcia, Arletka) oraz pomocy technicznej, jak zwykle niezawodnej (Tomek, Melon).

Rodzice Feeling Dance Group

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.