Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

14 listopada Królowa Puszczy Barlineckiej Weronika Motyka oraz Boginka Moriana Aleksandra Motyka, zostały zaproszone do Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Janiny Porazińskiej. Nie była to jednak zwykła wizyta. Przedszkolaki poprosiły bowiem swoich niezwykłych gości o przeczytanie im „Czerwonego kapturka”.

W swoich salach grzecznie czekały najmłodsze dzieci a te nieco starsze, zgromadziły się piętro wyżej, by w większej grupie wysłuchać nie tylko bajki ale również opowiadań Królowej i Moriany. Nie zabrakło licznych pytań a dziewczynki zdradziły, że w przyszłości również chciałyby zostać Królową Puszczy Barlineckiej.

REKLAMA

W ramach podziękowań przedszkolaki wręczyły swoim gościom podziękowania i rysunki a na zakończenie zaprosiły do wspólnych fotografii. Spotkanie odbyło się w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

monikary

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.