pldaenfrdeuk


 wtorek 20 sierpnia 2019r.   imieniny: Bernard, Jan, Sabin, Samuel

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Właśnie na takie wydarzenie w dniach 23-25 listopada, postanowiły wybrać się dwie grupy Feeling Dance Group (Feeling 1 oraz Feeling Junior). Jadąc tam nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, jakie przyjadą zespoły i z kim będziemy walczyć.

Na miejscu okazało się, że musimy nieźle się sprężyć i dać z siebie wszystko, gdyż swoje umiejętności prezentowały tam zespoły m.in. z Warszawy, Wrocławia, Opola, Szczecina czy Piotrkowa Trybunalskiego.

 

REKLAMA

 

Wśród nich nasz zespół z Barlinka. Startowaliśmy w kategorii Other Forms i tym samym wywalczyliśmy:

- II miejsce w kategorii 12-15 lat

- II miejsce w kategorii powyżej 15 lat

Następnego dnia przez blisko 4 godziny, szkoliliśmy się z zakresu tańca jazz, modern jazz oraz conterporary. Podnosiliśmy swoją technikę oraz chwytaliśmy nowinki taneczne.

Pełni nowych doświadczeń oraz wrażeń artystycznych wróciliśmy do naszego miasta z nową energią, żeby pracować dalej i wciąż pogłębiać swoją taneczną wiedzę.

Feeling Dance Group

 

 

Komentarze  

0 # Guest 2018-12-07 12:05
Kondycja fizyczna, koordynacja ciała, poprawa pracy serca, prosta sylwetka, regulacja oddechu, ćwiczenie pamięci, przełamywanie własnych słabości, umiejętność radzenia ze stresem i tremą, współpraca w grupie, wiara w siebie, wytrwałość, samodyscyplina, systematyczność, odpowiedzialność .... nie nie widzę żadnych korzyści :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2018-12-07 11:40
Guest#2 powiedz od kiedy BOK zmusza dzieci do uczestniczenia w zajęciach dodatkowych? Czy ktoś chodzi po domach namawiąc rodziców i dzieci do zapisania się do któregoś z zespołów?
Poza tym mądrym ludziom nie trzeba tłumaczyć, ale Tobie się zapewne przyda: każde zajęcia tego typu przynoszą ogromne korzyści dla człowieka zarówno w chwili obecnej, jak i na przyszłość. Są to korzyści fizyczne, emocjonalne i psychiczne. Wiedzą to nawet małe dzieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2018-12-07 06:18
Dziwne te przemyślenia...
Tak pragmatyczne podejście, a Guest#2 nie zauważa tego, że dziecko uczy się pracy w grupie, uprawia zajęcia ruchowo-artystyczne i właściwie sportowe, wyrabia poczucie rytmu, przełamuje obawy przed występami publicznymi, uczy się punktualności i samodzielności - to tak na początek...
Świadomy rodzic dobiera zajęcia dziecku tak, żeby się odpowiednio kształtowało, wychowuje je i z nim rozmawia, a gdy trzeba zainterweniuje u prowadzących zajęcia w sprawie metod wychowawczych.

PS Jak się ktoś czuje, że "dzieci wykorzystywane są tam jak maszyny do tworzenia sukcesu domu kultury" to grzechem jest nie interweniować u p.Dyrektor.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 # Guest 2018-12-06 23:46
Wszystko ładnie dopóki nie odniesie się wrażenia że w sumie dzieci wykorzystywane są tam jak maszyny do tworzenia sukcesu domu kultury w Barlinku, bo tak na prawdę to po kilkunastu latach te dzieci idą do innej pracy, nie wynosząc stamtąd nic by materialnie móc być niezależnym jak i zawodowo, mimo iż tyle tam nad tym pracowały... to takie nakręcanie rodziców na to że dziecko coś będzie z tego miało. To jest dobre na kilka lat, jeśli tylko dziecko chce tego. Od wyczulenia rodziców zależy czy dziecko chce czy musi uczestniczyć w tym wszystkim, bo to czasem ambicje rodziców są objawem uczestnictwa w tej inicjatywie dla sztucznych sukcesów całej organizacji... pozdrawiam i liczę na przemyślenia organizatorów, by Organizacja nie była tworem który zmusza do tego by uczestniczyć pod rygorem wydalenia dziecka, tylko zachęcała... gdy dziecko chce i czuje pociąg ku
temu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2018-12-02 17:31
Brawo!! Gratulujemy i cieszymy się z osiągniętych wyników :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież