pldaenfrdeuk

 czwartek 18 lipca 2019r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na otwarcie obejścia Barlinka w ciągu DW 151. Uroczystość odbędzie się 19 lipca o godz. 12.00. Symboliczne przecięcie wstęgi będzie miało miejsce na początku nowej drogi przy ul. 31-go stycznia.

Termin oddania obejścia został więc dotrzymany, bo jak przypomnijmy, droga miała być oddana  do dnia 15 lipca. W chwili obecnej na terenie budowy prowadzone są prace wykończeniowe. Podczas etapu finalnego m.in. zabezpieczono nasypy barierami energochłonnymi, namalowane zostały znaki poziome, postawiono znaki drogowe i drogowskazy tablicowe a także zainstalowano znak z wyświetlaczem dynamicznej prędkości pojazdu. 

REKLAMA

Pod wiaduktem przy ul. Ogrodowej naprawiono nawierzchnię a mieszkańcy Barlinka, poruszają się już po nowym moście łączącym ul. Podwale z ul. Kasprowicza. Na kilka dni przed oddaniem obejścia miasta, udokumentowaliśmy kończące się właśnie prace. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

monikary

Komentarze  

+16 # Guest 2019-07-10 20:14
A czemu nie ma oświetlenia na tym odcinku? ? Druga sprawa jest taka że napewno miłośnicy motoryzacji na tym odcinku będą robili sobie zawody na 1/4 mili no każdy się domysli foto radar postawić lub wzmocnić kontrole policji chodzi o drogówke a w barlinku tego mało każdy obywatel mieszkający w barlinku o tym wie. Czas pokaże.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-07-10 20:39
Cytuję Guest:
A czemu nie ma oświetlenia na tym odcinku? ? Druga sprawa jest taka że napewno miłośnicy motoryzacji na tym odcinku będą robili sobie zawody na 1/4 mili no każdy się domysli foto radar postawić lub wzmocnić kontrole policji chodzi o drogówke a w barlinku tego mało każdy obywatel mieszkający w barlinku o tym wie. Czas pokaże.


Nie ma tam chodników, nie ma szans uderzyć w cokolwiek poza skarpą piachu, jak ktoś będzie jechał za szybko i wyleci to zrobi krzywdę co najwyżej sobie i przy dobrych wiatrach uszczupli pulę genów ludzkości o jednego idiotę - ale nie, POSTAWIĆ FOTORADAR NIECH JADĄ 40 NA GODZINĘ BO TAK!!!!111
W tym kraju nigdy nie będzie normalnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2019-07-11 10:37
a dlaczego pod mostem ul. Ogrodowa barierka oddzielająca ruchliwą ulicę od chodnika nie jest przy drodze, tylko wchodzi na chodnik i zabiera szerokość chodnika ??? widzieliście to??? Kto jest odpowiedzialny za odbiór tej inwestycji ??? już widzę jak przez ten bubel ucierpią niewinne dzieci ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2019-07-11 10:33
tak tak FOTORADAR zarobi na wydatki naszego miasta !!! drugi fotoradar przydałby się na ul. STRZELECKIEJ !!! z pewnością owe lokaty szybko się zwrócą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-07-11 08:03
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
A czemu nie ma oświetlenia na tym odcinku? ? Druga sprawa jest taka że napewno miłośnicy motoryzacji na tym odcinku będą robili sobie zawody na 1/4 mili no każdy się domysli foto radar postawić lub wzmocnić kontrole policji chodzi o drogówke a w barlinku tego mało każdy obywatel mieszkający w barlinku o tym wie. Czas pokaże.


Nie ma tam chodników, nie ma szans uderzyć w cokolwiek poza skarpą piachu, jak ktoś będzie jechał za szybko i wyleci to zrobi krzywdę co najwyżej sobie i przy dobrych wiatrach uszczupli pulę genów ludzkości o jednego idiotę - ale nie, POSTAWIĆ FOTORADAR NIECH JADĄ 40 NA GODZINĘ BO TAK!!!!111
W tym kraju nigdy nie będzie normalnie.

powinno być ograniczenie prędkości. Tylko co to da? Wystarczy sobie wyjsc na miasto o godzinach wieczornych gdzie ruchu na ulicy niepodległości dużego nie ma, widać tylko czasami sebixow w swoich golfach zapierd..... 90km/h przez centrum. Z tym nikt nie umie porządku zrobić, wiec wątpię ze tam nie będą tak jeździć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2019-07-10 19:12
Nie chce się powtarzać, ale poczekajmy z oceną do zimy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-07-10 15:58
Brakuje znaków zakazu wjazdu pojazdów pow. 3,5 t od strony ronda ul. Gorzowskiej oraz jego kontynuacji za zjazdem z ronda do centrum miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-07-10 15:01
na kiedy zaplanowano pierwsze remonty???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+20 # Guest 2019-07-10 11:55
Polecam czym prędzej budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Bonifacego, Pełczycka, Maja, Mickiewicza, Ogrodowa o nazwie Rondo E. Laskera.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # TBM58 2019-07-10 12:53
Cytuję Guest:
Polecam czym prędzej budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Bonifacego, Pełczycka, Maja, Mickiewicza, Ogrodowa o nazwie Rondo E. Laskera.

Widziałem takie jajowate rondo w Goleniowie,łączy sześć ulic.I działa.Brak korków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # 1974 2019-07-10 04:48
Byle ulewy nie było, bo zmyje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+29 # Guest 2019-07-09 23:54
A ja nadal nie potrafię pojąć dlaczego na skrzyzowaniu z 31 stycznia nie powstało rondo a powstało takowe np na krzyżówce z Bonifacego?
Przecież tu byłoby zdecydowanie bardziej potrzebne niz na takiej bocznej ulicy.
Tylko czekać az jakiś rozpędzony TIR jadący z góry od Lipian staranuje jakiś samochód wyjezdzajacy ze srednicowki który teraz zgodnie z nowym układem będzie miał pierwszeństwo.
Ciekawe jakie żniwo zbierze to skrzyżowanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-07-10 16:29
Z tego co słyszałem to powstanie tu rondo tylko trzeba dom zburzyć po przeciwnej stronie i te garaże na ul. Długiej aby pociągnąć kontynuacje drogi aż na Gorzowską.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+20 # Guest 2019-07-09 21:44
A co z nasadzeniami na skarpach? tyle o tym pisano i mówiono.Należy przewidzieć ulewy które narobią trochę szkód.Jak wygląda gwarancja?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+21 # TBM58 2019-07-09 21:15
I trzeba będzie przestać z jazda na tzw.pamięć.Całość wygląda bardzo nowoczesnie tylko szkoda,że te jezdnie na skrzyzowaniach i rondach są takie wąskie,zwłaszcza na 31stycznia.Bardzo kolizyjny odcinek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+49 # Guest 2019-07-09 20:30
Wesoło to będzie w zimę na krzyżówce przy ulicy 31 Stycznia :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-7 # Guest 2019-07-09 21:13
Cytuję Guest:
Wesoło to będzie w zimę na krzyżówce przy ulicy 31 Stycznia :lol:
Jeśli takiego pagórka się obawiasz to lepiej nie wyjeżdżaj na południe Polski :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-07-11 09:25
Tylko że na południu Polski drogowcy robią to, co do nich należy, a w Barlinku niestety nie. Co rok jest to samo jak sypnie śniegiem. Kilka tirów stoi pod górkę i tworzy się "zator". Więc nie mów mi o południu Polski, bo nie mieszkamy na południu tylko w Barlinku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-07-09 20:21
Szkoda, że na odcinku Ogrodowej nie ma ekranów dzwiekochlonnych jakie miały być, polecam też zobaczyć jak zamontowano barierę energochłonną pod wiaduktem na Ogrodowej :-) stoi niemalże na środku chodnika, w linii przejścia. A co do ruchu w kierunku Strzelec od strony Choszczna czy Gorzowa to ruch i tak musi być przez miasto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2019-07-09 19:30
Spodziewałem się, że tranzyt z Gorzowa i Lipian w kierunku Strzelec zostanie wyprowadzony aż do Pełczyckiej a tu widzę, że jednak przez Dworcową. Moim zdaniem w chwili obecnej jest to dużo gorsze rozwiązanie. No chyba, że przebudują skrzyżowanie przy Netto i wyremontują Dworcową.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-07-09 19:27
Taka długa prosta droga, to tylko czekać i patrzeć jak Sebiksy i Janusze wciskają gaz do dechy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-07-09 19:45
Cytuję Guest:
Taka długa prosta droga, to tylko czekać i patrzeć jak Sebiksy i Janusze wciskają gaz do dechy.

Po to właśnie zbudowano tą drogę, prostą i bez chodników, żeby wcisnąć gaz i przejechać szybko przez miasto, geniuszu xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-07-09 19:24
Cytuję Guest:
No no... Nie spodziewałem się że tak to odwalą. super jest. Czy te mosty to dla aut czy ruchu pieszego?

Jeśli pytasz o ten czerwony, to jest to kładka dla pieszych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2019-07-09 19:01
No no... Nie spodziewałem się że tak to odwalą. super jest. Czy te mosty to dla aut czy ruchu pieszego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi