pldaenfrdeuk

 poniedziałek 10 sierpnia 2020r.   imieniny: Asteria, Bernard, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w dniu 10.10.2019r. (czwartek) odbędzie się heppening organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Osinie we współpracy z Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Barlinku. Heppening rozpocznie się o godz. 11.00 na Rynku Miejskim w Barlinku.

Akcja, która odbędzie się tego dnia ma na celu zwrócenie uwagi i pogłębienie świadomości społecznej dotyczącej problematyki związanej z kondycją psychiczną każdego człowieka.

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Nas i wzięcia udziału w wydarzeniu.

ŚDS w Osinie

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.