pldaenfrdeuk

 poniedziałek 25 maja 2020r.   imieniny: Grzegorz, Maria Magdalena, Urban

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Ustanowione 27 kwietnia 1972 roku święto, uroczyście obchodzone jest w każdej placówce oświatowej. To znakomity czas aby nagrodzić wyróżniających się nauczycieli i pracowników oświaty. Uczniowie obdarowują swoich pedagogów kwiatami a nauczyciele szczególnie w ten dzień, czują jak wielka odpowiedzialność spoczywa na Ich barkach w kształceniu młodego pokolenia. Drodzy uczniowie, nie zapomnijcie dziś złożyć życzeń swoim nauczycielom.

W Dniu Edukacji Narodowej, wszystkim nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym z Gminy Barlinek, redakcja Barlinek24.pl składa najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wielu sił i energii oraz wszelkiej pomyślności. Aby praca, którą wykonujecie przynosiła Wam mnóstwo satysfakcji a Wasi uczniowie darzyli Was szacunkiem.

REKLAMA

Kształtowanie umysłów i postaw młodych ludzi, niech zawsze będzie Waszym priorytetem a Wasze oddanie pracy, będzie dla nich przykładem i motorem do dalszego rozwoju.

Życzymy Wam również dużo osobistego szczęścia w realizacji życiowych planów.

 

 

Komentarze

+1

Guest

Dołączam się od komentarza poniżej. I dodam: jak to pamięć ma krótkie nogi, a może i brak pamięci albo inne braki. Współtworzyłam SP4, potem Gimnazjum. Zakończyłam pracę, przypieczętowując pięknym sukcesem uczennicy, w którym i moja niewielka cząstka. Pozostaje zacytować: Takie bedą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.... A jaki przykład? Pozdrawiam Koleżanki i Kolegów ze szkoły na GT
+8

Guest

Wszystkiego najlepszego, spokojnej pracy i wdzięcznych uczniów.
Dobry nauczyciel to skarb , w ogromnej mierze wpływa na rozwój i przyszłość naszych dzieci.
-6

Guest

Cytuję Guest:
Wszystkim nauczycielom skladam wyrazy współczucia z powodu zwycięstwa pis

Cytuję Guest:
Wszystkim nauczycielom skladam wyrazy współczucia z powodu zwycięstwa pis

Majac na względzie rządy PO-PSL w tym wypadku to jest akurat powód do gratulacji

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".