pldaenfrdeuk

 poniedziałek 25 maja 2020r.   imieniny: Grzegorz, Maria Magdalena, Urban

Reklama

A A A
3.8571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 3.86 (7)

Z prośbą o interwencję zwrócił się do nas mieszkaniec naszego miasta. Był mianowicie świadkiem, jak grupa duńskich turystów fotografowała się przy fontannie z barlinecką Gęsiarką na Rynku. I jak nam powiedział w rozmowie telefonicznej było mu po prostu wstyd, jak zobaczył co pływa w niecce wodnej. Zielsko i brud.

Stąd jego pomysł. Może już czas zakończyć sezon i fontannę po prostu posprzątać i zabezpieczyć na zimę? Bo taki jej widok chluby miastu nie przynosi.

js

REKLAMA

  

barlinek

 

 

Komentarze

+9

Guest

Tak Pgk trochę nie panuje nad pracami porządkowymi.Wczoraj wyslali ekipę z grabiami ma cmentarz, grabie służyły im jako podpórka stali całą grupą palili papierosy,głośno dyskutowali używając wulgaryzmów. Przykro słuchać w takim miejscu tego typu zachowania. Sami sobie bez nadzoru. Tak coś tu nie gra panie prezesie.
+9

Guest

proszę popatrzeć na chodniki ul Pełczycka niedługo zarośnie poprzednia władza dbała o kamień RUSAŁKA a teraz jest strasznie , podobnie na Gorzowskiej w Moczkowie Bonifacego za OHP FABRYCZNA i wiele innych. Tylko tam nie ma drzew ale trawa i chwasty zarastają kostkę tylko liczy się oczko pana burmistrza park przy kościele czas na porządki albo dobrze Gminę ubezpieczyć
mieszkaniec
+18

Guest

Śmieci nie pływają, a to jest najważniejsze. Gdyby tam pływały byłby wstyd. Po całym sezonie trochę glonów to pikuś. Nie wszystko musi być na wysoki połysk. W listopadzie już bywają mrozy więc wodę trzeba spuścić i wyczyścić fontannę i pewnie to jest zaplanowane na najbliższy czas.
Jeśli zielsko narasta zbyt szybko, to pewnie warto pomysleć, aby w środku sezonu wymienic wodę i sprzątnąć - pomysł na przyszły rok.
-1

TBM58

Jest woda,słońce to i glony rosną.Czepialstwo i nic wiecej.Niech Pan Interweniujacy będzie bardziej przychylny środowisku a nie turystom.
+25

Guest

W tym mieście już mnie nic nie zdziwi burmistrz i ta nieszczęsna rada gminy to kataklizm,jeżeli chodzi o PGM dajcie im że dwa dni owszem posprzątają,żeby wyglądało bo mieszkańcy się upomnieli....pracowników mało,byle jaka płaca to nie ma co się dziwić...szkoda dawnych też czasów ci na tym zatrudnieniu ale pracę wykonywało się rzetelnie bez względu na płace....

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".