pldaenfrdeuk

 niedziela 24 maja 2020r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

A A A
4.5925925925926 1 1 1 1 1 Ocena 4.59 (27)

Dużym sukcesem zakończyła się kolejna z metamorfoz, którą tym razem przy pomocy Centrum Dietetycznego Naturhouse Barlinek, przeszła Pani Agnieszka. Kuracja trwała dziesięć miesięcy. Dziś, nadszedł czas aby wszystko podsumować. Obecnie pani Agnieszka jest szczuplejsza o 35 kg.

Bardzo się cieszymy, że Naturhouse Barlinek, mógł przyczynić się w tak znaczący sposób do zmian jakie zaszły w życiu Pani Agnieszki - naszej bohaterki, która od początku wykazywała się dużym zaangażowaniem w dietę. Wszystkie rady traktowała poważnie a nowe zasady z chęcią wprowadzała w życie. Nie byłoby tej metamorfozy bez pomocy specjalistów, którzy przyczynili się do tak spektakularnego efektu. Serdeczne podziękowania dla: Studia Kosmetycznego Be-you-tiful, Sklepu odzieżowego Madame Elegance, oraz zakładu fryzjerskiego "Next" .

Dodatkowo, poprosiłam Panią Agnieszkę, aby opowiedziała Wam o swoich spostrzeżeniach po tych trzech miesiącach. Co powiedziała? O tym możecie przeczytać poniżej.

Co dla Pani było najtrudniejsze w czasie trwania akcji? Ćwiczenia fizyczne, zmiana nawyków żywieniowych czy coś zupełnie innego?

Zmiany nawyków żywieniowych.

Czy miała Pani chwile zwątpienia i co motywowało Panią do dalszego działania?

Oczywiście że miałam, każdy człowiek ma takie chwile ale po chwili zwątpienia motywowała mnie utrata wagi , trud, który już włożyłam w osiągniecie celu oraz środki finansowe przeznaczone na moją metamorfozę

Jak na udział w programie zareagowali Pani bliscy - rodzina, przyjaciele?

Rodzina i przyjaciele wspierali mnie, a najważniejszy wpływ miał mój syn Tomek, który także jest uczestnikiem kuracji odchudzającej w Natur House Barlinek.

Czy jest jakaś potrawa, której brakuje Pani w obecnym stylu odżywiania?

Moim koszmarem sennym i ulubionym z dań był boczek smażony z cebulką.

REKLAMA

Jakie potrawy obecnie stały się Pani "przysmakami"?

Obecnie kieruje się wskazówkami dietetycznymi i nawykami żywieniowymi, które wyrobiłam sobie podczas kuracji. Wybieram produkty o niskiej zawartości tłuszczu i soli, a moje ulubione potrawy, to kurczak w różnych postaciach.

Akcja "Metamorfoza" to nie tylko zmiana diety, ale także wyglądu. Jak czuje się Pani w nowej "skórze"?

Super się czuję, moje marzenia dotyczące wagi i wyglądu spełniły się.

Jak ocenia Pani współpracę z Centrum Dietetycznym Naturhouse w Barlinku?

Bardzo dobrze oceniam Naszą współpracę. Wszystkie problemy konsultowane były na bieżąco w pozytywnym tego znaczeniu. Dziękuję za mobilizację, wsparcie w czasie terapii, a przede wszystkim za to że czuje się od wartościową i pełną energii kobietą, czego mogę życzyć życzę wszystkim tym którzy zaczną tą kurację.

Co dalej? Co mogłaby Pani poradzić osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy? Co jest najważniejsze, od czego zacząć?

Życzę wytrwałości i słuchania doświadczonych osób w tej materii, dużo samozaparcia. W chwilach zwątpienia nie poddawać się, to jest najważniejsze życzę tego również mojemu synowi Tomaszowi.

 

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Foto: Marta Krawczyk

 

Komentarze

+25

Guest

Ja również polecam NaturHouse Barlinek. Podczas diety nigdy nie byłam głodna, wręcz przeciwnie było smacznie i całkiem sporo jedzenia. Przede wszystkim zdrowo. Z efektów jestem bardzo zadowolona.
+20

Guest

A ja wręcz przeciwnie polecam natur haus tym którzy nie mogą sobie poradzić z odchudzaniem. Sama korzystam z uwag pani dietetyk i efekty są widoczne, ale potrzeba jeszcze samozaparcia, wytrwałości, chęci do tego aby popracować nad sobą a nie siedzieć w domu obżerać się i dodawać hejterskie komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".