pldaenfrdeuk

 środa 5 sierpnia 2020r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6)

Kolejna sobota z piłkarskimi emocjami za nami. Niestety tym razem nie są to emocje do których przyzwyczaili nas piłkarze z Barlinka w zmaganiach pucharowych. Po dobrej passie CRS Pogoń Barlinek kończy przygodę z Pucharem Polski.

  

REKLAMA

W dzisiejszym meczu nie zdołali pokonać trzecioligowego zespołu Chemik Police przegrywając 0:4. Mimo walki i kilku dobrych sytuacji, Pogoń niestety nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika. Temu zadaniu lepiej sprostał bardziej doświadczony zespół z Polic, zawodnicy Chemika już w pierwszej połowie cieszyli się ze zdobytej bramki.

 

 

Dla naszego zespołu to dobra lekcja i okazja do wyciągnięcia wniosków przed zbliżającą się ligą. Gratulujemy zawodnikom dotarcia tak wysoko w rozgrywkach Pucharu Polski oraz dziękujemy za dostarczone emocje! Wszystkich sympatyków CRS Pogoń Barlinek zapraszamy do wspierania naszych graczy w rozgrywkach ligowych, o których będziemy państwa informować.

Skład CRS Pogoń Barlinek: Bartłomiej Siejko, Paweł Chorążyczewski, Daniel Baranowski, Kamil Trześniowski, Grzegorz Stanisz, Kamil Błaż, Kamil Dydyna, Kacper Czarnecki, Cezary Bilas, Adrian Dwojewski, Aron Michalak.

 

Mati

 

Foto: Jacek Słomka

 

Foto: Mateusz Zych 

 

 

Komentarze

+3

Guest

Nie liczcie na dobre wyniki, jeżeli w pierwszym składzie grają panowie po 30-stce. Przecież oni powinni grać w Pogoni Barlinek CRS II.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.