pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
OTWIERAJĄ SIĘ GALERIE HANDLOWE

Od najbliższego poniedziałku 01 lutego, otwarte zostają galerie handlowe – powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowa Adam Niedzielski. Na wniosek przedsiębiorców, zniesione też zostają godziny dla seniorów.

 

REKLAMA

 

Zwiedzający będą mogli też odwiedzać galerie sztuki i muzea. Wszystko oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. To tyle jeśli chodzi o powolny powrót do normalności. Bez zmian pozostaje sytuacja w gastronomii, hotelarstwie, obiektach sportowych, na stokach – wszystko na obowiązujących do tej pory zasadach, czyli zamknięte.

Nadal uczniowie w klasach IV-VIII oraz w szkołach średnich i wyższych, uczyć się będą zdalnie. Obowiązują: zakaz organizacji w domach spotkań z udziałem więcej niż 5 gości, zakaz organizacji zgromadzeń publicznych z udziałem ponad 5 osób oraz kwarantanna po przekroczeniu granicy (przyjazd środkiem komunikacji publicznej).

Nowy etap odpowiedzialności, ma potrwać do 14 lutego. Przed tą datą, podane zostaną nowe decyzje. Dziś w Polsce, potwierdzonych zostało 7156 przypadków koronawirusa. W zachodniopomorskim zachorowało 420 osób, w tym w powiecie myśliborskim 15.

 

M.Przybylska

 

barlinek

barlinek

  

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.