pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 6 maja 2021r.   imieniny: Benedykta, Benita, Dytrych

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3)
KOLIZJA I POŻAR

Niedziela 2 maja, już od rana okazała się pracowitym dniem dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku. Do pierwszego zdarzenia, wyjechali tuż po godz. 6.30. Ze zgłoszenia wynikało, że w miejscowości Osina, samochód osobowy uderzył w słup.

 

REKLAMA

 

Z informacji uzyskanej od oficera prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka wiemy, że:

 

Kierujący VW Passatem, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i uderzył w słup energetyczny. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, bowiem na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

 

KOLIZJA I POŻAR

 

Kilka godzin później, po godz. 12.00, druhów wezwano ponownie. Tym razem do pożaru auta w miejscowości Okunie. Do tego zdarzenia zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek. Ford spłonął doszczętnie.

 

M.Przybylska

 

🚨 69/2021 ⚠️ Pożar samochodu 🚒 499[Z]01 🚒 499[Z]15 📆 02.05.2021r. godz. 12:06 📍 Okunie

Opublikowany przez OSP Barlinek Niedziela, 2 maja 2021

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.