poniedziałek 1 maja 2017r.   imieniny: Aniela, Filip, Jakub
barlinek

Każda z grup miała za zadanie przygotować ciasta i ciasteczka bez pieczenia. Trzeba przyznać, że Przedszkolaki ochoczo zabrały się do pracy a zabawy było co nie miara! I tak oto, kiedy wszystko już było gotowe a w powietrzu unosił się niesamowity zapach słodkości rozpoczęto kiermasz, który wzbudził ogromne zainteresowanie. 

Dzięki hojności rodziców, dziadków oraz innych gości odwiedzających w tym dniu przedszkole i zaangażowaniu naszych przedszkolaków, które już od progu wejścia do przedszkola zachęcały do zakupu słodkości udało się uzbierać fundusze w kwocie 803,11 zł! Pieniądze zostaną przekazane Radzie Rodziców, która przeznaczy je na doposażenie przedszkolnego placu zabaw.

REKLAMA

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Dzieci serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w kiermaszu.

Życzymy również Wszystkim Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. 

Przedszkole Miejskie Nr 1 

Dodaj komentarz

Komentarze użytkowników anonimowy będą opublikowane po akceptacji przez moderatorów. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze bez akceptacji. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież