pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
BLK - wyścig nocny
Andrzej Jaroszonek zrobił kolejny krok do zwycięstwa w Barlineckiej Lidze Kolarskiej 2011. Po raz kolejny pokazał, że nie ma na niego mocnych na trasie wokół Jeziora Barlineckiego. Po czerwcowym zwycięstwie na trasie Mega Maratonu (5x dookoła Jeziora), tym razem w Wyścigu nocnym (dystans 20 km - 2 okrążenia) nie miał sobie równych wyprzedzając Bartosza Krzyśko (55 sek. straty) i Artura Szyszkę (strata - 1:10).

Dzięki temu zwycięstwu po 8. edycjach BLK ma 90 pkt. przewagi nad Andrzejem Binkowskim i 100 pkt. przewagi nad Arturem Szyszką. Przed zawodnikami został już tylko Wielki finał - Duathlon rowerowy (60 km szosą i 40 km MTB), którym punkty za poszczególne miejsca będą liczone podwójnie. Aby zagwarantować sobie zwycięstwo w cyklu Andrzej Jaroszonek musi zająć miejsce w pierwszej trójce tych zawodów, co jest całkiem realne uwzględniając fakt że część MTB tych zawodów odbędzie się... na trasie wokół Jeziora Barlineckiego - 4 okrążenia:)

REKLAMA

Termin oraz bliższe informacje dotyczące tych zawodów zostaną podane w terminie poźniejszym.

Szczegółowe wyniki z Wyścigi nocnego z czasami poszczególnych okrążeń oraz klasyfikacja generalna dostępne są na stronie Barlineckiej Grupy Kolarskiej.

BLK

Foto: Daniel Brąszkiewicz

   

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.